Mlađi juniori Juga porazili Partizan i postali prvaci!

jug juniori prvaci 080516

Mlađi juniori Juga F8 turnira Regionalne lige pobijedili su danas u finalnoj utakmici u Zagrebu momčad Partizana rezultatom 9:8.

Nakon katastrofalnog starta i zaostatka od četiri gola razlike (0:4), jugaši su zaigrali malo bolje i tijekom druge i treće četvrtine uspjeli smanjiti na tri gola zaostatka (5:8).

Uslijedilo je fantastičnih posljednjih osam minuta u kojima je Antonio Vukojević spustio rampu protivničkim napadačima dok su Petar Pejić i Mavro Fračić s po dva gola osigurali pobjedu i veliko slavlje na bazenu uz Savu.

Petar Pejić i Mavro Farčić postigli su po tri gola, Filip Kržić dva dok je Ivo Brailo strijelac jednog pogotka.

Osim pokala za najbolju momčad, u Dubrovnik stiže i pokal za najboljeg vratara turnira kojega je osvojio odlični Antonio Vukojević.