Marinović s dva gola srušio Slovačku!

dario marinovic futsal 002

Dubrovčanin Dario Marinović zabio je dva gola u pobjedi hrvatske futsal reprezentacije 3:1 protiv Slovačke na gostovanju u Bratislavi u prvoj utakmici doigravanja za plasman na Europsko prvenstvo 2014. godine.

Poveli su domaćini golom Halka u 20. minuti, ali su igrači izbornika Mata Stankovića do kraja utakmice golovima Marinovića (oba u 23. minuti) i Novaka (29.) uspjeli ostvariti veliku prednost pred uzvrat u Dubrovniku u utorak, 24. rujna.

Hrvatska je vrijednu pobjedu odnijela u sastavu: Jukić, Grcić, Jelovčić, Marinović, Novak, Stojkić, Capar, Dakić, Čavar, Babić, Protega, Grbeša, Matošević i Petrović.

Vrijedi dodati i kako je Hrvatska jedina reprezentacija koja je u doigravanju za Europsko prvenstvo ostvarila prednost na gostujućem terenu. U ostalim utakmicama, Rumunji su kod kuće svladali Srbiju 2:1, Ukrajina Mađarsku također s 2:1, a Bosna i Hercegovina je s 3:2 bila bolja od Nizozemske.