Crna kronika

Libertasov autobus naletio na Britanca

policija mup prometna686

U subotu navečer oko 23.45 sati u Ulici branitelja Dubrovnika kod Sveučilišnog kampusa dogodila se prometna nesreća u kojoj je teško ozljeđen britanski državljanin.

Kako su nam potvrdili iz OKC-a, 23-godišnji Britanac zadobio je teške tjelesne ozljede opasne po život u pokušaju neopreznog prelaska ceste izvan označenog pješačkog prijelaza. Na njega je naletio Libertasov autobus koji se kretao u smjeru Pila, a pri pokušaju kočenja u autobusu je lakše ozlijeđena i jedna putnica.

Pješak je vozilom hitne pomoći prebačen u Opću bolnicu Dubrovnik, gdje su mu utvrđene teške tjelesne ozljede opasne po život te je zadržan na Odjelu intenzivne njege. Pomoć je pružena i putnici iz autobusa, koja je potom puštena na kućnu njegu.

Pročitajte još

PROMETNA NESREĆA KOD VELIKIH ŽALA Smrtno nastradao 23-godišnjak

Dulist

Uhićen pjevač Mile Kekin

Dulist

U velikoj akciji zbog droge ‘pao’ i korčulanski diler

Dulist