KUP MIMOZA 2020. Konavoskim judokama deset medalja u Igalu

judo konavle igalo

Deset medalja osvojili su članovi Judo kluba Konavle Cavtat na 38. međunarodnom judo turniru Kup Mimoza 2020., koji se u nedjelju, 1. ožujka igrao u Igalu. U jakoj konkurenciji na turniru je nastupilo 507 judaša iz 38 klubova iz Crne Gore, Hrvatske, BiH, Srbije, Kosova, Albanije, Ukrajine i Rumunjske u uzrastima U-9, U-11, U-13, U-15 i U-18.
Judo klub Konavle Cavtat nastupio je sa 17 natjecatelja i osvojio 10 medalja: tri zlatne, jednu srebrnu i šest brončanih medalja. Zlato su osvojili Petra Đurković u uzrastu U-18, Nika Katušić U-13 i Josip Hanzijer U-9. Srebrenu medalju je osvojila Ana Schmuch U-15, a bronce Fran Obradović U-18, Jelena Schmuch U-15, Dalia Schmuch U-11, Gabrijela Ljubišić U-11 Sara Pujo U-9 i Tara Vuković U-9.
Još su nastupili Cvijeto Schmuch, Mihaela Baule, Slaven Natrlin, Dino Torti, Dora Pušić, Tijan Valentin Kostić Lučić i Loris Timoty Lučić Kostić.

Na tjednom parskom turniru bridža najbolji su Majstorović i Zvrko!

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!