KK Cibona slavio u neizvjesnoj završnici protiv KK Dubrovnika

kk dubrovnik x kk cibona

U utakmici 1. kola FAVBET Premijer lige, koja se odigrala ove subote u Gospinom polju, KK Cibona pobijedila je domaćina KK Dubrovnik rezultatom 84:79. Dubrovčani su pružili jak otpor favoriziranoj momčadi iz Zagreba, ali Cibona je uspjela odnijeti pobjedu u napetoj završnici.

U prvoj četvrtini KK Dubrovnik je poveo s 25:18, no Cibona se vratila u igru u drugoj četvrtini, preuzimajući vodstvo rezultatom 23:19. U drugom poluvremenu gosti su održali prednost, iako je Dubrovnik pokušao preokrenuti rezultat u posljednjoj četvrtini, koja je završila 22:20 u korist Cibone.

Najbolji u redovima KK Dubrovnika bili su Blatančić Andrija s 24 koša, Dubelj Petar s 18 te Gulin Ivan i Worku Eyassu, koji su svaki postigli po 14 koševa. Cvitković Tomislav je dodao sedam poena.

Banner 300x250 DU 1

Za KK Cibonu najviše se istaknuo Radovčić Krešimir s 22 koša, dok je Dut Jok Kacuol dodao 18, a Bundović Filip postigao 9 koševa. Vuković Domagoj i Katanović Borna ubacili su po 8 koševa za gostujuću momčad.

U Metkoviću se održava Nacionalni dan: Pridružite se sportskom selu Europskog tjedna sporta!

PROMJENA VLASNIŠTVA Pro Recco pod vodstvom Sandra Sukna prešao u ruke obitelji Behring