KAKVA DRAMA U GRUŽU! Primorje na jedvite jade preko Jadrana do finala s Jugom!

primorje jadran 180316 naslovna

Nakon što su Jugaši u prvoj polufinalnoj utakmici Final Foura izborili finale protiv Mladosti, u drugoj polufinalnoj utakmici isto je napravilo i riječko Primorje.

Riječani su na početku pritisnuli i poveli rezultatom 4:2, no momčad iz Herceg Novog ih je sustila i na kraju druge četvrtine otišlo se na odmor s rezultatom 4:4.

Na početku treće četvrtine poveli su s dva gola Stefana Vidovića, no treća četvrtina završila je rezultatom 7:7. Preokret za Primorje u posljednjoj četvrtini godnio je Gonzalo Echenique čime su Riječani iz ganjanja rezultata prešli u vodstvo, potom je zabio i Nikola Dedović, a na 9:8 smanjio je Stefan Vidović. Na konačnih 10:8 rezultat je postavio ipak Cosmin Radu u posljednjoj minuti.

Inače, Jugaši su do sada osvojili jedan naslov i to u premijernoj sezoni 2008/09, a čak šest puta su igrali finalu.
Finale je predviđeno za subotu u 19,00 sati.

Jug u ovaj Final Four ide bez Felipea Perronea kojem je početkom tjedna operirano slijepo crijevo.