KAKAV USPJEH! Ardiaei pobijedio lidera južne skupine Prve hrvatske lige

RK Ardiaei Mlini 15

Rukometni klub Ardiaei pobijedio je na Mljekari riječki Zamet, lidera južne skupine Prve hrvatske lige rezultatom 27:24.

-Ljudiii mojii, pa što je ovo bilo. Od prve do zadnje minute, energija naših ratnika je bila na 150% i takvim pristupom rezultat jednostavno nije mogao izostati!  Sjajna utakmica na Mljekari, potpuno podjednaka do sredine drugog poluvremena, a dvije minute prije kraja vodili smo velikih 27:22!  Čestitke i gostima koji su pružili sjajan otpor i priredili show u Župi. Bravo svi, a jedno OGROMNO hvala našim navijačima bez kojih ovo jednostavno ne bi bilo moguće, u to smo sigurni! Očekuje nas teško gostovanje u Buzetu, a zatim se ponovno vidimo na Mljekari – objavili su na društvenim mrežama iz kluba.