JUNIORI KUP RH Jug CO pobjednik Kupa Hrvatske !!!

Jug41

Juniori Juga CO, koje vodi trener Veselin Đuho, u finalu su pobijedili Primorje EB s 10:7, te su se tako okitili naslovom pobjednika Kupa Hrvatske koji se od 26. – 29. 06. 2014. održavao u Zagrebu na plivalištu na Savi, te, nakon srebra na zimskom Prvenstvu Hrvatske u Dubrovniku, donose zlato u Gruž!

Jug CO – Primorje EB 10:7 ( 2:1, 3:3, 3:2, 2:1 )

Plivalište uz Savu, Zagreb; Suci: Dragan Štampalija (Šibenik) i Bruno Šketelj (Zagreb); Opunomoćenici HVS-a: Robert Jambrović i Aleksandar Černi ( oba Zagreb )

Jug CO: Toni Jarak, Jacob Merčep, Ivan Jurić, Mateo Čagalj, Luka Jovanović (2), Ivan Šteta (1), Marko Buconić (2), Nikola Pavličević (1), Teo Dadić, Maro Gigović, Ivan Merčep, Loren Fatović (1), Toni Rozić, Antun Goreta (3)
Primorje EB: : Čubranić, Popović (1), Španjol, Augusti, Vrlić (2), Blažić, Petrić , Rakovac (1), Paparić, Arih, Radetić (3), Čunko, Kren, Hlača

Igrač više: Jug CO 3/14, Primorje EB 3/8; Peterci: Jug CO 1/1, Primorje EB -/-

U prvoj utakmici finalnog dana završnog turnira Kupa Hrvatske, za 7. mjesto sastali su se Medveščak i OVK POŠK. Tek nakon izvođenja peteraca, POŠK je svladao Medveščaka rezultatom 19:18, te zauzeo sedmo mjesto.

U utakmici za 5. mjesto bolji je bio Šibenik koji je svladao Mornara BS rezultatom 10:8.

Za 3. mjesto igrali su Jadran ST – HAVK Mladost. Mladost je bila bolja sa 8:7 te osvojila brončanu medalju.

[FOTO] Vatreni doček u Gružu za europske prvake!