JUGAŠI POBJEDNICI PRVOG KOLA Dobili Dinamo sa sjajnim rezultatom 16:4

jug adriatic osiguranje turnir za ligu prvaka 2023 gruz dinamo bukurest 0

U prvom kolu kvalifikacijskog turnira za Ligu prvaka domaćin Jug Adriatic osiguranje iskazao se dobivši Dinamo Bukurešt s rezultatom 16:4.

Zbog promjena u momčadi Jugaši igraju bez Lorena Fatovića i Konstantinosa Kakarisa što im bitno mijenja igru, a tijekom vikenda ćemo vidjeti je li se u današnjoj utakmici radilo o sreći.

Prvi pogodak današnje utakmice za Jug je ostvario Španjolac Sergi Cabanas nakon 5 minuta i 32 sekunde.

Petar Kari je nakon šest minuta i 43 sekunde zabio u mrežu Juga, a drugi pogodak za Jugaše ostvario je Marko Žuvela.

Do kraja utakmice Jug je uzeo čvrstu pobjedu s rezultatom 16:4.

Sutra Jug igra s francuskim Tourcoingom, a u nedjelju 10. rujna s OSC Budimpeštom. Obje utakmice bit će u 18 sati.

Inače, samo pobjednik skupine plasirat će se u Ligu prvaka, a ostali će nastaviti natjecanje u kvalifikacijama Eurokupa.