Jug svladao Montpeiller s 12 razlike!

jug jadran012

Momčad Jug Croatia osiguranje je u francuskom Montpeilleru nadmoćno pobijedila istoimenu momčad u 4. kolu Eurolige.

Pred tisuću gledatelja Jugaši su francuskog domaćina svladali rezultatom 14:2.

Kako donosi jugova službena stranica Jug.hr, Jug je loše otvorio utakmicu te je nakon prve četvrtine rezultat bio 1:1. U drugom dijelu ipak dominacija dubrovačke momčadi. Bošković, Ivović i Bušlje pogađaju za Juga, dok je Heinrich iskoristio neopreznost Janovića koji nije digao blok i Bijača koji je pomalo zaspao na golu.
Ubacili smo u brzinu više, ali još nije dovoljno za sigurnu pobjedu, piše na stranicama Jug.hr. U trećoj četvrtini sve je sjelo na svoje mjesto. Razigrani i rasplivani Jugaši dobili su ovu dionicu s 5:0. Momčad francuskog prvaka punih osam minuta nije zaprijetila pravim šutom, a do izražaja je počela dolaziti i bolja fizička pripremljenost Juga. Nakon ove četvrtine francuska publika koja se okupila u velikom broju zapljeskala je Dubrovčanima.

Konačan rezultat 14:2, a značajno je spomenuti kako Jugaši nisu gotovo pune tri četvrtine primili pogodak.

[VIDEO] ŠESTA MEDALJA ZA HRVATSKU! Odlična Lena Stojković osvojila broncu!

[FOTO] POČELO JE! Otvorena Divlja liga 2024.