Jadran HN slavio protiv Juga u utakmici za Europu

jug utakmica 16

U okršaju Jug Adriatic osiguranja i Jadran M:tel-a, koji je kasnio zbog tehničkih poteškoća, Jadran je bio bolji od Juga rezultatom 14:12.

U prvoj četvrtini Jugaši su bili bolji rezultatom 5:3, no u drugoj četvrtini ta prednost se istopila na 6:8. Krajem treće četvrtine Jadran je imao tri gola prednosti rezultatom 9:12 te je posljednja četvrtina završila konačnim 12:14 za Jadran.

Najbolji u redovima Juga bio je Burić s tri pogotka, dok je za Jadran Kholod ostvario četiri gola.

Ovim porazom Jug se sada suočava s velikim izazovom kako bi nastavili svoj niz nastupa u Ligi prvaka, dok su šanse za plasman u najelitnije natjecanje ove sezone postale vrlo tanke.

PARSKI BRIDŽ TURNIR Prvo mjesto osvojili su Mozara i Strnad!

DOĐITE I NAVIJAJTE Župski rukometaši organiziraju međunarodni turnir na ‘Mljekari’