JADRAN GRAND PRIX Plivački klub Jug osvojio 28 medalja!

pk jug trece

Plivački klub Jug osvojio je ukupno 28 medalja na Jadran grand prix natjecanju u Splitu. Kako smo ranije pisali, uspješni plivači i plivačice u prvom dijelu odnijeli su devet medalja, a u drugom dijelu deset. U trećem i posljednjem dijelu natjecanja osvojili su još devet medalja.

U trećem dijelu Juraj Barčot na 100 prsno osvojio je seniorsko zlato te juniorsko zlato. Vlaho Nenadić na 100 slobodno osvojio je seniorsko srebro, a na 100 slobodno i juniorsko zlato. U kategoriji 50 delfin osvojio je seniorsku broncu i juniorsko srebro. Lara Šurković na 100 slobodno osvojila je seniorsku broncu, juniorsko srebro i mlađe juniorsko zlato. Čestitamo!