Iz gradskog kotara Grad pozivaju na akciju čišćenja u Pustijerni unatoč neodobravanju Grada

Sutra na Pustijernu, idemo čistit, sve po programu! – napisao je predsjednik Vijeća Gk Grad Marin Krstulović na Facebook stranici gradskog kotara. Krstulović je putem maila zatražio od Upravnog odjela za gospodarenje gradskom imovinom ključ od katanca koji se nalazi na drvenim vratima u ulici od Pustijerne. Kazao je i kako bi ključ uzeo danas, 27. ožujka, a vratio ga u ponedjeljak. Pročelnica Odjela Marijeta Hladilo odgovorila mu je kako to neće biti moguće jer je prethodno potrebno navesti razloge.

-Sukladno navedenom, za provođenje aktivnosti iz djelokruga gradskog kotara potrebno je prethodno donijeti i dostaviti program rada te plan komunalnih akcija kojim se utvrđuju prioriteti i način njihove realizacije, a što predstavlja preduvjet za daljnje postupanje – stoji u odgovoru od pročelnice Hladilo.

Dodala je i kako je po pitanju Pustijerne, Grad Dubrovnik i ranijih godina ugovorio akcije čiščenja te kako za tim nema potrebe. Nezadovoljni ovakvim odgovorom, članovi gradskog kotra Grad i dalje odlučno nastoje provesti sutrašnju akciju te pozivaju na odaziv.

Povezano

Dulist PROMO