HEP MASTERS Lorenzo Butigan zlatni, Petri Svetac srebro, a Dori Kristić bronca!

Lorenzo B

U Zadru je proteklog vikenda održan HEP Masters turnira trećeg ranga (odbor jug) za kategorije do 12, 14 i 16 godina.

Na Mastersu su nastupila četiri predstavnika Teniskog kluba Dubrovnika – Lorenzo Butigan, Petra Svetac, Dora Kristić i Ana Šaravanja.

Lorenzo Butigan je pobjednik Mastersa za dječake do 12 godina, Petra Svetac je osvojila srebro na turniru za juniorke do 16 godina, Dora Kristić je brončana u turniru djevojčica do 12 godina,  dok je Ana Šaravanja zauzela šesto mjesto u kategoriji do 14 godina.

Lorenzo Butigan je u finalu bio bolji od Lovre Marovića (ST1950) 64 63.

Petra Svetac je u polufinalu bila bolja od Marine Jelaska(DCE) 2/6 6/3 10/6,da bi u finalu od nje bila bolja Marija Marcelić (ZD08) 3/6 6/3 10/6

Dora Kristić je u polufinalu izgubila od Lane Mravak(STO) 46 26,da bi za brončanu medalju bila bolja od Klara Kardov (DCE) 62 61.

Od Ane Šaravanje je u dvoboju za peto mjesto bila bolja Mia Hope Hirons (ST1950) rezultatom 04 24.

Barakude će u petak odigrati posljednju prijateljsku utakmicu uoči Pariza!

Dva naslova prvaka za Nenadića, popodne u finalu i Šurkovići!

[FOTO] ODRŽAN VATERPOLSKI KAMP ZA MLADE Fatović: ‘Ponekad zaboravim kako je lijepo raditi s mlađima’