GOŠK remizirao s Neretvom

gosk caput 01

Nogometaši GOŠK-a na Lapadu su odigrali 1:1 protiv Neretve iz Metkovića u susretu 3. kola južne skupine 3. HNL. Strijelac za GOŠK bio je Caput u 35. minuti, a za Neretvu je u 71. minuti izjednačio Ereš.

U drugom susretu županijskih trećeligaša Konavljanin je napravio iznenađenje pobjedom 3:1 protiv BŠK Zmaja usred Blata. Golove za Konavljane postigli su Šmanjak, Bogdan i Garba, dok je za Zmaj zabio Pedišić. Neretvanac je tek u trećem kolu odigrao prvu utakmicu na svojoj Podvornici i slavio protiv Primorca 1929. iz Stobreča s 2:1. Strijelci za klub iz Opuzena bili su Vasilj i Bubalo, dok je za Primorac gol postigao Vuličević.

Od drugih rezultata izdvajamo remi vodećeg Vala i Junaka te Mosora i Šibenika. U oba susreta mreže su ostale netaknute. Hrvace su na svom terenu tukle Jadran iz Kaštel Sućurca s 3:0. Do tri boda minimalnom pobjedom 1:0 došli su makarski Zmaj u Imotskom i Omiš protiv Kamena iz Ivanbegovine kod kuće. U meču s najviše golova Croatia iz Zmijavaca je na domaćem terenu s 5:0 razbio Zagoru.

U 4. kolu, u subotu, 7. rujna, GOŠK putuje u Žrnovnicu na teško gostovanje kod Mosora, blatski Zmaj gostuje u Sinju kod Junaka, a novi županijski derbi igra se u Čilipima, gdje Konavljanin dočekuje Neretvanca. Dan kasnije Neretva će u Metkoviću odigrati svoj susret s Hrvacama.