Sport

FOTO/SVEČANOST UZ ZALAZAK SUNCA Počinje treći DUD BOWL turnir!

DUD MOZAIK TENIS

Svečano otvaranje DUD BOWL turnira održano je uz zalazak sunca u Tenis centru Dubrovnik.

Svečanost je započela u 19 sati, a uz predstavljanje svih sudionika turnira i zemalja iz kojih dolaze, posebno za ovu prigodu, nastupile su mlade Župske mažoretkinje te plesači iz plesne skupine Convivo.

Nakon svečanosti pripremljen je domjenak za roditelje i trenere, dok je za djecu pripremljeno ono njima najdraže – velike količine pizze.
Inače, riječ je o turniru za djecu kojega je 2014. godine pokrenuo Tenis centar Dubrovnik. Od 2015. turnir se organizira se u dvije kategorije – do 11 i do 13 godina.

O popularnosti ovog Turnira najbolje govori činjenica da je već u prvoj godini održavanja privukao djecu iz sedam zemalja svijeta, dok se taj broj u 2015. popeo na 20 zemalja i više od 120 djece.

Kako je izgledala svečanost pogledajte u našoj fotogaleriji.

Pročitajte još

RK Ardiaei slavio protiv RK Dubovac-Gaza i posvetio pobjedu ozlijeđenom suigraču

Dulist

[FOTO] 12. kolo 47. Prvenstva Dubrovnika u stolnom tenisu

Dulist

Zrinka Ljutić osvojila drugo mjesto i postala prvi kandidat za Mali kristalni globus!

Dulist