Sport

FOTOGALERIJA Jugaši ‘očitali lekciju’ ‘Žapcima’ i poveli u finalnoj seriji

16052018 vaterpolo jug mladost 000

Jugaši su poveli s 1:0 u finalnoj seriji Prvenstva Hrvatske protiv zagrebačke Mladosti uvjerljivom pobjedom 14:5 (3:0, 4:1, 3:2, 4:2) u Gružu u srijedu navečer.

Koliko je Jug bio dominantan dovoljno govori podatak da su prvi pogodak primili u posljednjim stotinkama druge četvrtine pri rezultatu 7:0. Bašić je prekinuo seriju Juga.

Do kraja susreta Mladostaši su došli malo do zraka, ali opet daleko od dovoljnog za ozbiljniju prijetnju.

Strijelci za Jug bili su Joković, Garcia i Ivanković s po 3, a Macan, Fatović, Lončar, Rašović i Lozina po 1. Vratar Bijač upisao je 11 obrana, a kolega mu Jarak 2. Kod Mladosti po 2 pogotka zabili su Bašić i Miloš, a Radu 1, dok je vratar Marcelić zaustavio 9 Jugovih udaraca na gol.

Druga utakmica igra se u Zagrebu na bazenu na Savi u subotu 19. svibnja u 18 sati.

Pročitajte još

VELIKI USPJEH Mladi judaši JK Dubrovnik 1966 osvojili 19 medalja na turniru ‘Kup Jadrana’

Dulist

U NEDJELJU VIII. hotel Cavtat Kup u organizaciji jedriličarskog kluba Cavtat

Dulist

BOGDANOVIĆ SE OPROSTIO OD KOŠARKE Zatvaram jedno poglavlje, ali ljubav prema igri ostaje. Nisam stigao do kraja

Dulist