DuList IN

FOTO Želite knjigu, teniske, rebe? U Lazaretima ima svega

Second Hand Foreign Circle 18

Od subote ujutro do nedjelje popodne, u Lazaretima se održava second hand sajam kojeg organiziraju zajedničkim snagama, i to sedmi put, Foreign Circle Dubrovnik i Art radionica Lazareti.

Stoga, ako ste se zaželjeli shoppinga, a ne da vam se baš izdvajati neke velike novce za odjeću – prošećite do Lazareta – ima svega! Još jedan dobar povod šetnji po lijepom vremenu je i to kako sav prikupljeni novac odlazi u humanitarne svrhe!

Tako će prihod ovogodišnje akcije biti doniran udruzi ‘Dva skalina’ za kupovinu specijalizirane ljuljačke za invalidska kolica, te drugih proizvoda za djecu s posebnim potrebama.

MNJ

Pročitajte još

Ponta Lopud Jazz Festival dovodi glazbenike koji su surađivali s Princeom, Snoop Doggom i Herbiejem Hancockom!

Dulist

‘UŽIVAJ U TRENUTKU’ Lucija Banić o putu koji je doveo do prve pjesme

Nikoleta Dabelić

Silente u petak otvara KulaKula festival

Dulist