Aktualno

FOTO/POTPISAO NA TRI GODINE Sandro Sukno ponovno u kapici Juga!

JUG SUKNO14

 

Sad je i službeno! Najbolji vaterpolist svijeta Sandro Sukno ponovno će igrati u kapici Juga. U prostorijama vaterpolskog kluba potpisao je u petak ugovor na tri godine.

– Trebao bih ubrzo početi trenirati s ekipom. U idućih par mjeseci vidjet ćemo kako će se razvijati situacija. Nadam se kako će sve biti dobro i pozitivno. Ipak je ovo bila jedna velika pauza. Potrebno je ići polako kako bi sve sazrelo s vremenom. Nadam se kako će ova priča krenuti pozitivno i da ću moći igrati – rekao je Sukno.

Podsjetimo, prvi smo donijeli nepotvrđene informacije o ‘bombi’ iz Gruža, odnosno povratku Cavtaćanina profesionalnom sportu i klubu u kojem je stasao. Na Jugovoj službenoj internetskoj stranici te na društvenim mrežama osvanula je fotografija Jugove kapice s brojem 9. U naslovu i u tekstu objave stajao je samo broj ‘9’ što je dalo naslutiti kako nas očekuje dobra vijest.
 

Pročitajte još

TAKSISTI ZADOVOLJNI ZONOM ‘Vidimo veliku razliku u ova tri dana, prolazi se bez zadržavanja’

Dulist

Prvi sat parkiranja na Pilama – 20 eura! Kako platiti kad ne radi Sanitatova web platforma?!

Dulist

Napustio nas je Mijo Radović, veliki zaljubljenik u konavoski folklor i tradiciju

Dulist