[FOTO] POBJEDA DOMAĆINA U ZAGREBU Košarkaši Dubrovnika upisali deveti poraz

kk dbk

Poraz Košarkaša Dubrovnika protiv KK Dinamo u Zagrebu. U 17. kolu FAVBET premijer lige, domaćini su upisali uvjerljivu pobjedu protiv naših košarkaša, uz rezultat 84-66. Košarkaši Dubrovnika upisali su deveti poraz uz osam pobjeda.

-Domaćin je veći dio susreta bio u prednosti, no u prvom poluvremenu nismo dozvoljavali veći rezultatski odmak. Na poluvremenu imamo osam poena zaostatka (28:30). Na samom početku treće dionice nismo dobro ušli u susret, što je Dinamu uoči posljednjih osam minuta omogućilo 21 poen prednosti (64:43). Iako smo dobro ušli period, pokušali smanjiti zaostatak, Dinamo je iskontrolirao susret do kraja i zasluženo slavio. Imali smo svoje šanse za još veći povratak u susret. Nismo ih iskoristili – navode iz kluba.

Dubrovnik je susret igrao bez Filipa Vujičića i Dragana Džajića. U sljedećem kolu, u nedjelju, 28. siječnja, u Gospinom polju dočekuju Dubravu.