FOTO Montovjerna i Kamen mali u četvrtfinalu

divlja3775

Nakon odigranog 2. kola u skupinama A i B dvije su momčadi, Montovjerna i Kamen mali, osigurale plasman među osam najboljih, dok će se Elita, premda je upisala drugu pobjedu, ipak još morati strpiti.

U četvrtak popodne 33. Divlja liga igrala se opet na Bellevueu, a okupljeni kupači i navijači mogli su još jednom vidjeti sjajan vaterpolo.

Kamen mali 'zacementirao' je svoje mjesto u četvrtfinalu nanijevši drugi poraz Elafitima (17:7). U pobjedničkoj momčadi istaknuli su se Voinić i Rajčević s 5 te Guljelmović s 4 gola, dok je labaš zabio 4 za Elafite.
Kamenu se pridružila Montovjerna, koja je, prije svega zahvaljujući izvedbi Margaretića (5 golova) i Mage (3 gola) tukla solidnu Luku Čilipi sa 9:6. Čilipljani su na poluvremenu imali prednost 4:3, ali tu prednost nisu uspjeli zadržati.

Elita je upisala još jednu pobjedu u skupini B, svladavši Orašac s 10:6 uz 4 gola Klaića i 3 Kortizije. Solitudo je protiv Čingrije već na poluvremenu imao 8:4, na kraju i 11:7. Primorac je zabio 5 za Solitudo, a Olaf John 4 za Čingriju.

Petak nam na Dančama donosi utakmice 2. kola u skupinama C i D, potom u subotu u Gornjem Čelu slijedi rasplet skupina A i B, a u nedjelju na Bellevueu skupina C i D. Ponedjeljak je slobodan dan, a od utorka kreću utakmice četvrtfinala.