Grad

ZBOG FINALA U nedjelju glazba u kafićima do 2 sata ujutro!

07072018 stradun navijaci svjetsko rusija 68

Temeljem Odluke o ugostiteljskoj djelatnosti gradonačelnik Mato Franković donio je Zaključak kojim se svim ugostiteljskim objektima na području Grada Dubrovnika u noći s nedjelje, 15. srpnja na ponedjeljak, 16. srpnja 2018. godine odobrava korištenje elektroakustičnih i akustičnih uređaja najkasnije do 2 sata ujutro.

Ugostitelji su dužni osigurati poštivanje javnog reda i mira u svojim ugostiteljskim objektima, a da pri tom ne dovedu u opasnost sebe i druge, spriječiti narušavanje javnog reda i mira, a ukoliko do njega ipak dođe odmah izvijestiti Policijsku postaju Dubrovnik.

Dana 15. srpnja 2018. godine održat će se finalna utakmica Svjetskog nogometnog prvenstva – Rusija 2018, prilikom čega je organiziran i izravan prijenos finalne utakmice Hrvatska – Francuska na Stradunu. O detaljima samog prijenosa detaljnije će izvijestiti javnost u subotu.

Pročitajte još

PRVI AGRUMFEST U DUBROVNIKU Proslava 80 godina Zavoda za mediteranske kulture

Dulist

Večeras kreću radovi u Ulici Iva Vojnovića

Dulist

Završeno je asfaltiranje Ulice Andrije Hebranga, pogledajte kako sada izgleda

Dulist