DVOSTRUKO FINALE Lucija Ćirić-Bagarić poražena, ali iznimno zadovoljna igrom!

lucija ciric bagaric

Odličnom igrom Lucija Ćirić-Bagarić došla je do svog najznačajnijeg finala seniorske karijere, na 25 tisuća dolara vrijednom turniru ITF Parnu, koji je unatoč Lucijinoj čvrstoj i odličnoj igri otišao na stranu 188. igračice svijeta Sare Bejlek. Bejlek je slavila sa 7:5, 6:4 i tako osvojila turnir bez izgubljenog seta. Lucija je došla i do finala parova sa suigračicom Jenny Duerst, gdje su ih zaustavile Meyer Auf Der Heide/Fossa Huergo.

-Sjajno sam se osjećala na ovom turniru, što se moglo vidjeti po mojoj igri u singlu, ali i u parovima. Žao mi je što nisam iskoristila priliku koju sam u prvom setu pri rezultatu 5:3. Imala sam priliku da set ode u moju korist. Igrala sam ravnopravno s igračicom koja je u prvih 200 na svijetu. Ohrabrena spoznajom da sam bila blizu osvajanja naslova, zadovoljna se vraćam za nekoliko dana treninzima i nastavljam sezonu ljetnih turnira. Nadam se da ću nastaviti s ovakvom igrom i novim pobjedama – nakon meča je izjavila Lucija Ćirić-Bagarić