Dubrovnik – Metković 30:31

RKHM Dubrovnik

U 1. kolu 2. HRL južne skupine rukometaši RKHM Dubrovnika poraženi su na domaćem terenu u Gospinom polju od RK Metkovića 1963. s 30:31 (13:18).

Domaća momčad dobro je izgledala na terenu u prvih 15 minuta, međutim Metkovci do poluvremena bježe na pet golova razlike (13:18).

U drugom poluvremenu Dubrovnik je ganjao razliku i prednost gostiju se polagano topila. Tako je u posljednju minutu susreta Dubrovnik ušao sa samo golom zaostatka, ali spretni Metkovci zabijaju za +2 uz isključenje Dubrovčana.

Domaći se ne predaju i 12 sekundi prije kraja imaju novu priliku. U napadu za poravnanje s izjednačenim brojem igrača a vratar Hajdarović ide na krilo. Brnin probija obranu i iznuđuje sedmerac, međutim vratar Metkovića brani Penavin šut na veliku radost svojih suigrača, a razočarenje Dubrovčana.