Politika

Dubrovački SDP priželjkuje veliku koaliciju

gradsko salja027

Dubrovački SDP priprema se za svibanjske izbore. O tome svjedoči i večerašnji sastanak Gradskog odora na kojem se razgovaralo o pripremama za izbore.

Na dnevnom redu bili su određeni datumi koje bi trebalo obilježiti prigodnim akcijama, ali i financiranje, odnosno budžet koji će SDP-u biti na raspolaganje za izbore.
No, SDP je spreman za veliku koaliciju. Naime, na pitanje kad će se razgovarati o imenima zamjenika kandidata za gradonačelnika, ali i o listi za Gradsko vijeće Niko Šalja, kandidat za gradonačelnika, ističe kako je bilo govora o potencijalnim predizbornim koalicijama.

– Nakon što se definiraju potencijalni koalicijski partneri moći ćemo govorit i o imenima kandidata za zamjenike – istaknuo je Niko Šalja. A što SDP priželjkuje? Okupljanje velike kompletne koalicije iz vremena bivše župana pok. Ivana Šprlje, koju su uz SDP činili i HNS, HSS (koji je doduše već istaknuo svog kandidata za gradonačelnika, pa je takva kombinacija upitna), HSLS i HSU.

– Naša vrata su otvorena za pregovore i za veliku koaliciju od prije 4 godine, i za onu iz vremena Šprlje – rekao je Niko Šalja.   

Pročitajte još

Anita Bonačić Obradović traži ostavku ravnatelja Doma Ragusa!

Dulist

Na Pantovčak dolazi general Gotovina, evo tko će sve biti pozvan na inauguraciju Milanovića

Dulist

OTKRIO VIDEOKLIPIĆE Željko Raguž krenuo u izbornu utrku. A što je radio osam godina…?