DRAMA U VARŠAVI Poljska i Hrvatska podijelili bodove, crveni za Livakovića

borna sosa

Utakmica u Ligi nacija između Poljske i Hrvatske u Varšavi donijela je nevjerojatnu dramu i šest golova, čak 29 udaraca na gol, te završila rezultatom 3:3.

Poljska je povela već u 5. minuti preko Zielinskog, no Hrvatska se brzo oporavila i preokrenula rezultat u svoju korist. Sosa je izjednačio u 19. minuti, a Sučić i Baturina ubrzo su doveli Hrvatsku u vodstvo 3:1 u razmaku od samo nekoliko minuta.

Ipak, Poljaci se nisu predali, te su golovima Zalewskog u 45. i Szymańskog u 68. minuti uspjeli izjednačiti na 3:3.

Banner 300x250 DU 1

Situacija za Hrvatsku dodatno se zakomplicirala nakon što je Dominik Livaković dobio upitan crveni karton zbog prekršaja na Lewandowskom, ostavivši momčad s desetoricom. Usprkos brojnim prilikama i pritisku domaćina, Hrvatska je uspjela sačuvati bod do kraja utakmice.