Aktualno

AIR FRANCE OTVARA SEZONU Kreću izravni letovi Pariz – Dubrovnik – Pariz

air france avion zrakoplov

Air France ovu ljetnu sezonu započinje izravnim zrakoplovnim rutama Pariz – Dubrovnik – Pariz od 19. srpnja pa sve do 1. rujna 2018.

Otvaranje rute najavljeno je još u veljači ove godine, a iz komapnije ističu kako je Dubrovnik zasigurno jedna od najatraktivnijih destinacija u Hrvatskoj, što je Air France prepoznao te uspostavio direktne linije.

Uspostavom sezonskih letova Air Francea, i za domaće turiste i putnike se otvara mogućnost putovanja zrakoplovima Air Francea prema Parizu, a zatim i prema drugim svjetskim odredištima.

Air Franceovi zrakoplovi će letjeti od 19. srpnja do 1. rujna 2018. i to 2 puta tjedno sa zrakoplovima tipa Airbus A319.

Pročitajte još

NEMA VIŠE ČEKANJA U REDOVIMA Neki umirovljenici mogu dobiti mirovinu na kućnu adresu

Dulist

POŠTANSKA MODERNIZACIJA Skoro 7 milijuna eura novih paketomata i električne stolice, ali ne i za Dubrovnik

Dulist

Poticanje povratka iseljenika ključno je u smanjenju ovisnosti o stranim radnicima?

Dulist