DuList IN

AGROTURIZAM KONAVLE Što znamo o konavoskim ljetnikovcima?

agroturizam konavle radovcici 1

Udruga Agroturizam Konavle poziva na drugu ovogodišnju Konavosku tematsku večer „Konavle moje“.

U večeri sudjeluju Lucija Vuković s temom „Kultura ladanja u Konavlima“ i Ivana Kušelj s projekcijom fotografija. Domaćin Miho Bokarica će posjetitelje provesti kroz obiteljsku etnozbirku, pričom o svakodnevnom životu konavoskog seljaka u prošlosti. Tematski zalogaj priprema Jakov Prlenda pod budnim okom kuharskog akademika Boža Lučića.

– Saznajte nešto više o ljetnikovcima i ladanjskim zdanjima u Konavlima, odnosu dubrovačkog gospara i konavoskog seljaka – poručuju organizatori.

Mjesto održavanja je Konavoska kuća Bokarica u nedjelju 29. ožujka 2015. godine s početkom u 19 sati. Participacija po osobi iznosi 30 kuna. Nazočnost je potrebno potvrditi na e-mail: ured@agroturizam-konavle.hr zbog pripreme tematskog zalogaja.

Pročitajte još

VALENTINU VIOLIĆ HVALE NA DRUŠTVENIM MREŽAMA ‘Da poželi i Hollywood bi pokorila’

Dulist

Tereza Kesovija proslavila svetog Vlaha u rodnom Gradu i uputila emotivnu poruku Zorici Kondži

Dulist

Dubrovkinja Valentina ušla je u emisiju ‘Gospodin Savršeni’ – Šime je opisao kao samozatajnu

Dulist